Gamekill.cz

counter strike

counter strike 1.6

Status serverů
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status
GAMEKILL EXTREME JAILBREAK 185.2.42.58:27025 Offline
Gamekill Minecraft (development - white-list) 185.2.42.58:25565
Gamekill.cz | Only D2 83.167.253.145:27030 Offline
Copyright © Polk077
Hiearchie článků
Rozcestník » Návody » Návod jak začít s hraním
Návod jak začít s hraním
Máte malý problém v hraní Counter-Striku, kde jste pořád zabíjeni lepšími hráči? Možná jste dobrými hráči, ale máte ambice se stát lepšími. Nezoufejte, tento článek odtajňuje některé z technik, které by mohly zlepšit vaší hru.

Volba zbraně
Jednou z věcí škodící novým hráčům je použití špatných zbraní. Tito hráči si myslí, že nejsou dobří, ale je také možné, že je tomu tak zásluhou špatné volby zbraně. Měli byste volit přesnou zbraň a nekupovat zbraň pro její pěkný vzhled, nádherný zvuk nebo její destruktivní sílu. Bez ohledu na sílu zbraně se stává ve vašich rukou bezcenná, pokud s ní neumíte zasáhnout cíl. Tak například Ingram MAC-10 způsobí hodně škody na samopal, ale pro svojí špatnou přesnost se nevyplatí používat. Ani tehdy, pokud jste úplně vyčerpali veškeré střelivo a tato zbraň leží před vámi jako jediná na zemi. Použijte raději svůj nůž.

Seznam nejlepších zbraní (číslo v závorce znamená pozici v nákupním menu)

Pistole (1):
Nejlepší pistole jsou bezpochyby USP (1-1), Desert Eagle (1-3) a Dual Elites (1-5), žádnou jinou pistolku nemá smysl kupovat.

Brokovnice (2):
CS nabízí pouze dvě brokovnice. Jestliže preferujete sílu a delší prodlevy mezi výstřely, použijte M3 (2-1), ale jinak použijte XM1014 (2-2) střílející plnou automatikou. Brokovnice jsou k ničemu, nekupovat.

Samopaly (3):
Bezpochyby MP5 (3-1) je nejlepším samopalem z nabídky.pro svou přesnost a kadenci. Jediným problémem je jeho nízká průraznost.

Ale někteří hráči nezabijou ani prd když nemají P90 (3-4), zbraň s opravdu slabou ráží ale ohromnou kadencí a 50 náboji v zásobníku z ní dělá super zabijáka - nehodí se na dálku nýbrž jen na bezprostřední blízkost.

Odstřelovací / útočné pušky (4):
Která z pušek je nejlepší? Popravdě všechny jsou dobré. AK-47 (4-1) je velmi silná, ale při dávce výstřelů se stává nepřesnou. SG-552 (4-2) má dobrou kadenci, vlastní zaměřovač, ale při dávce výstřelů má tendenci přeskakovat. Colt M4A1 (4-3) je velice přesnou zbraní i při střelbě dávkou, kde tlumič přidává ještě vyšší sílu. Steyr Aug (4-4) je velice silná zbraň s vysokou kadencí a zaměřovačem. Jediným problémem je udržet hlaveň zaměřený na cíl, jelikož zpětným rázem tato puška má tendenci střílet nad cíl. A co odstřelovací pušky ? Každý hráč dává přednost jiné :

AWP-magnum (4-5,6) Je podle mě nejlepší pro svou jednorážovou zabijáčnost :) Automatické snipery (4-5,6) nají podobnou charakteristiku jako brokovnice - Jestli nikdo rád hodně střílí tak jsou pro něj dobrým řešením. A nakonec Scout (4-2,3) je velmi slabou sniperou a jestě neautomatickou :( Ale když jí někdo přijde na zoubek je velice dobrá..Je velmi lehká takže se s ní rychle pohybuje ale její rána je smrtelná pouze při průstřelu hlavy.No, zkuste ji.

Kulomet (5):
Zde je velice obtížná volba. Kterou z jedné dostupné zbraně v této kategorii byste měli volit? Co takhle žádnou? Nabízená M249 Para (5-1) je sice zbraň s velkým zásobníkem na 100 nábojů, ale také se spoustou nevýhod.

Rada:
Všeobecně pokud máte málo peněz kupte si MP5 nebo P90, jinak kupujte útočné pušky 4-1 až 4-4. Pokud máte míň jak $1000, raději si nic nekupujte a ušetřete si peníze na další kolo.Možno zakoupit Desert Eagle. Snažte se nemít míň jak $1000, nikdy neutrácejte pod $500, pak si již nic nekoupíte.

Střelba
Jednou z velkých chyb začátečníků je střelba velkými dávkami (drží spoušť a nepouštějí). Když střílíte tímto způsobem, ztrácíte přesnost takřka okamžitě. Efektivní střelbou je však dávka po 2-3 projektilech vystřelených každou půl-sekundu. Jednoduše zmáčknete spoušť na ne déle než půl sekundy, počkáte další půl sekundu než se ustálí hlaveň a opět se zpřesní střelba. Tímto způsobem zasáhnete cíl a ztratíte minimum na přesnosti střelby.
Jestliže nemůžete postát na místě a potřebujete střílet velkou dávkou na cíl, miřte při střelbě hodně dolů, kde míra sklonu je závislá na vzdálenosti cíle. Pokud to budete dělat správně, zpětný ráz bude kompenzován sklopením hlavně a tím můžete získat požadovanou přesnost. Ale brzy zjistíte, že tento způsob získání „přesnosti“ nestačí.
Při střelbě pistolí nebo brokovnicí jenom zamiřte na cíl a mačkejte spoušť tak rychle, jak to jenom jde. Tak můžete získat velice vysokou kadenci střelby, kde pistole ztrácejí velice málo přesnosti při svižné střelbě. Brokovnice M3 (2-1) neztrácí přesnost, ztráta přesnosti u XM1014 (2-2) není tak strašná.
Při použití odstřelovačích pušek se ujistěte před tím než vystřelíte, že je zaměřovací kříž zalícen opravdu na cíli. Pokud tak učiníte, zasáhnete jej. Pamatujte si, že u Scoutu i AWP (4-5 a 4-6) manuálně vyprazdňujete komoru a je zcela nezbytné cíl neminout.

Pohyb
Rychlost vašeho pohybu je ovlivněna zbraní, kterou momentálně nesete. Čím větší je zbraň, tím pomaleji běžíte a nejrychleji se pohybujete pouze s nožem. Jste-li si jistí, že ve vaší blízkosti není nikdo z oponentů, utíkejte s nožem v ruce. Pokud slyšíte kroky nebo střelbu, aktivujte svou zbraň.
Když je vaší primární zbraní odstřelovací puška a vy předpokládáte výskyt nepřítele někde v blízkosti a přesto se musíte někam přemístit, pak běhejte s pistolí v ruce. Nikdy nevyndavejte odstřelovací pušku dokud nejste na pozici k odstřelování.
Zapamatujte si, že v běhu je přesnost střelby velice nízká. Narazíte-li na nepřítele, zastavte se na zlomek sekundy pro získání kontroly nad zbraní a pak střílejte v krátkých dávkách a skrčeni, čímž získáte ještě větší přesnost. Při skoku se zbraň stává neuvěřitelně nepřesnou a je téměř nemožné někoho nebo něco zasáhnout. Jediný pozitivum takového pohybu je vaše obtížné zasažení. Skákejte pouze tehdy pokud přebíjíte či se chcete dostat na nějaký předmět.

Taktika
Pravidlo číslo jedna při hraní Counter-Striku je hraní jako tým. Dva lidé mají větší pravděpodobnost úspěchu ke zdolání jednoho oponenta než člověk sám, tři lidé mají ještě vetší šanci a čtyři lidé společně jsou skoro nezastavitelná kombinace, pokud však nejsou totálně neschopní.
Nedopusťte následování jednoho hráče většinou spoluhráčů, což pak vede k zaměření veškeré síly týmu na jednu část mapy a týmu oponenta k získání kontroly nad zbytkem mapy. Pokud běháte ve skupině, nechávejte si mezi sebou rozestupy, aby jste v případě zasažení některého ze spoluhráčů s aktivovaným explozivním granátem nebyli zasažení jeho výbuchem. Pokud jeden z oponentů přeběhne před skupinou hráčů uzavřených v malém či úzkém prostoru, jediné co může udělat je zahájit palbu do tohoto shluku a jednoduše zastřelí dva nebo tři spoluhráče. Jestliže však tým bude mít mezi sebou větší odstup, oponent musí zacílit na každého spoluhráče a tým tak dostává větší čas na zabití takového oponenta.
Pamatujte si, že Counter-Stike je 3D hra. To znamená, že na vás můžou utočit zepředu, zezadu, ze stran, zdola a shora – to je 6 různých směrů. Noví hráči často zapomínají na možnost potencionálního vedení útoku shora či zdola, často se zapomínají ohlížet. Velice dobrým nápadem je ohlížet se každých 5 až 10 sekund, za tuto dobu vás nikdo nemůže následovat. Někteří hráči se umí otočit o 360 stupňů za zlomek sekundy a zjistit, zdali se někdo vyskytuje v jejich blízkosti. Mnoho veteránu používá proto vysoké nastavení citlivosti myši.
Nikdy nezapomeňte na poslání mise. Mnoho hráčů preferuje vybíjení oponentů ke zdárnému splnění mise, ale ta lze splnit i snazším způsobem, pokud děláte to, k čemu jste předurčeni. Jestliže nemůžete najít nepřítele nebo jste většinu hry mrtví, tak dělejte to, k čemu jste předurčeni. Pokládejte bomby. Zachraňujte rukojmí. Buďte prospěšní týmu.

Nezastavujte se, aby jste si prohlédli mapu
I když zrovna nemáte pocitu, že vám jde o život, nezastavujte se za účelem prohlídky bravurního realistického provedení zdí, nepozorujte oblohu, nepodnikejte vyhlídkové cesty za poznáním mapy pokud nebudete schopni se zapojit do akce. Mapy CS jsou sice pěkné, ale měli byste je obdivovat pouze tehdy, když není váš život v sázce. Existuje jenom jedna výjimka - pokud hrajete mapu poprvé, toulejte se. Využijte každé minuty pro získaní detailů. Zapamatujte si její stavbu. Udělejte to co nejdřív než k tomu budete sváděni později. Je lepší být zabit v prvních dvou nebo třech kolech, než se toulat v mapě bez znalostí její stavby. Jestliže jste posledním Conter-Terroristou a bomba byla položena, nemůžete ji zneškodnit, ani nevíte kde leží. Pamatujte si důležitá místa v mapě, cesty, vchody a východy. Ale mějte na paměti, že když si zapamatováváte stavbu mapy, nepamatujte si kde se vyskytuje nějaké kuře nebo jaká zeď má kterou texturu.

Na závěr:
Nikdo nikdy nezískal své schopnosti ze dne na den. Musíte procvičovat vše, co zde bylo napsáno a důležité věci se stanou zvykem. Zkoušejte střílet ve velkých dávkách a brzy budete přirozeně střílet v krátkých dávkách. Běhejte s nožem a stane se vám to přirozeností. A zapamatujte si, že se vyplatí být párkrát zabit pro získání nedocenitelných informací, které vám pomohou k cestě na vrchol CS komunity.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Facebook
INSTAGRAM
instagram

Sledovatelia:
Statistiky
Aktuálně online návštěvníků:0
Počet registrovaných členů:2226
Nejnovější člen:Josephkar

Rekordní počet online uživatelů:268

Graf návštěvnosti za posledních 24 hodin
pollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpoll
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

11-05-2022 09:43
https://issuu.com/
seansowopl STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 netflix STRANGER THINGS se04odc01 za darmo STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 za darmo

11-05-2022 09:23
https://www.thenak
edscientists.com/f
orum/index.php?top
ic=83692 STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo napisy pl STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo STRANGER THINGS

11-05-2022 08:45
https://online.fli
ppingbook.com/view
/1010242395/ STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo napisy pl STRANGER THINGS HDRip WEB-DLRip serial STRANGER THINGS sezon 4

11-05-2022 08:24
https://alterbrain
s.com/forum/topic?
p=7469#p7469 STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 netflix STRANGER THINGS: SEZON 4: CZĘŚĆ 1 chomikuj STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo

10-05-2022 21:41
https://szczury.or
g/viewtopic.php?f=
37&p=1124930 STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 za darmo cda STRANGER THINGS – sezon 4 – odcinek 1 netflix za darmo STRANGER THINGS s04e01 z

Anketa
Nejoblíbenější server hlasujte prosím !

Zombie
Zombie
20% [36 Hlasy]

Deathrun
Deathrun
5% [9 Hlasy]

Surf
Surf
8% [14 Hlasy]

Gun Game
Gun Game
5% [8 Hlasy]

Call Of Duty
Call Of Duty
6% [10 Hlasy]

Jailbreak
Jailbreak
43% [76 Hlasy]

Predátor
Predátor
2% [4 Hlasy]

Furien
Furien
5% [8 Hlasy]

Awp/Aim
Awp/Aim
6% [10 Hlasy]

Avatar
Avatar
1% [2 Hlasy]

Hlasy: 177
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 03.02.12
Galerie obrázků