Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!

Gamekill.cz

counter strike

counter strike 1.6

Status serverů
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status
GAMEKILL EXTREME JAILBREAK 185.2.42.58:27025 Offline
Gamekill Minecraft (development - white-list) 185.2.42.58:25565
Gamekill.cz | Only D2 83.167.253.145:27030 Offline
Copyright © Polk077
Číst diskuzi
gamekill.cz CZ/SK » GAMEKILL SERVERY COUNTER STRIKE 1.6 » Žádosti o práva na serverech,nábor adminů
 Vytisknout diskuzi
Žádosti o práva na JailBreak (konkurz) 95.80.218.58:27025
Pan
ok uz mam
Som SKilla Lubim ženy

http://www.facebook.com/pato.paky
Pan
už mam 100 body tak mi odpovec :)
Som SKilla Lubim ženy

Mici
1.Práva - Extreme JailBreak
2. IP serveru a PORT - 95.80.218.58:27025
3.Nick ve hře - Mko.
4.Věk - 17
5.Nick na webu - Mici
6.Nick v soutěži - Mici
7.Členem v ''gamekill players (na FB-podmínka)'' - Ano (Ludvík Kouba)
8.Psychostats -
9.Zkušenosti s CS - poměrně bohaté, 4roky steam, 2roky NS
10.Budoucí aktivita na serveru denně - 4-8 hodin
11.Reference - doporučují mě: Nicer960
12.Proč právě já? - Toto je trochu "sobecká" otázka. nechci zde psát, že jsem lepší než ostatní, nebo podobné povyšující se fráze. Admin je stejně důležitý jako hráč. Hlavně se admin nesmí povyšovat nad hráče. Jinak odpověď: A proč by ne? Zkusit to může každý. Aktivitu jsem vám zde napsal, zkušenosti z JB mám, byl jsem půl roku adminem u dosti velkého serveru (nechci jmenovat z důvodu reklamy).
13. Co udělám pro Gamekill? - Co bude třeba pro udržení hráčů a chodu serveru
14. Kde urobím reklamu - Mnoho možností na reklamu: FB, skype přátelé, různé weby, servery
15. Proč chceš být s námi? - Mám "čich" na dobrou komunitu lidí, kde by se mi mohlo líbit. Myslím, že zde to je také.
16. Přivedeš lidi? - Tato otázka se překrýva s otázkou č. 20. Máš body= přivedl jsi lidi.. Talže ano :)
17. Zkušenosti s adminem? - už jsem vypsal výše. Mám docela bohaté jak z JB, tak z normálních serverů jako CHH
18. Jak ovládáš admina AMX - nedá se říct na 100%, to neumí nikdo. Ale docela slušně
19. Jsi vip na serveru (podmínka) ? - jelikož podávám práva narychlo, tak zatím ne. Není problém kdykoli koupit
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? - Už jsem řekl. ANO, mám
21. Už jsi udělal reklamu (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? - další otázka která se překrýv s ostatními. Ano, přivedl jsem už pár lidí.
22. Něco o tobě ''životopis'' - Jmenuji se Ludvík a mám 17 let.
Jsem z Plzně, a navštěvuji druhým rokem střední školu. Konkrétně Elektrotechnickou s oborem na PC. (IT- Aplikační software+ webové stránky)

Mezi mé zájmy patří samozřejmě počítač. Hraju hry jako jsou Minecraft, World of Warcraft a převážně Counter-Strike.
AMX přikazy samozřejmě znám. Nedá se říci že na 100% a všechny, ale většinu ano.
Časová dostupnost- všední dny od 14h. do 24h (0:00, někdy i déle) (také podle mého zatížení ze školy, proto jsem psal výše 4-8H.)
víkendy: od rána do večera :).
Samozřejmě nesedím celé dny u PC, mám také osobní život. Hraji závodně fotbal a to už 7. rokem, občas si zahraju stolní tenis, normální tenis i basketball. mrk

Funkční mikrofon samozřejmě mám.
Steam vlastním: STEAM_0:1:38707762 - Mici

Kdyby jste chtěli, dodávám sem také jiné kontakty: Skype: kuli.luli
e-mail:

S pozdravem: Mici
Ano, vybrán celým admin teamem

Pan
dajte mi odpoved mam 100 body
Som SKilla Lubim ženy

Reznas
1.Práva - EXTREME Jailbreak
2.IP serveru a PORT - 95.80.218.58:27025
3.Nick ve hře - Rezna$_!.:
4.Věk - 13
5.Nick na webu - Reznas
6.Nick v soutěži - Reznas
7.Členem v ''gamekill players (na FB-podmínka)'' - Ano
8.Psychostats -
9.Zkušenosti s CS - CSko hraji asi 4-5 rokem.
10.Budoucí aktivita na serveru denně - Pracovní dny 3-4 hod., víkend 5-6 hod.
11.Reference - doporučují mě: Mr.r!c0 =)
12.Proč právě já? - Myslím si že jsem hodně aktivní, chytrý a klidný, vše řeším s chladnou hlavou :)
13. Co udělám pro Gamekill? - Vše co bude v mých silách. tj. dodržování pravidel, pořádek na serveru mrk
14. Kde udělám reklamu - Skype, Facebook, kdekoliv :)
15. Proč chceš být s námi? - Je s váma sranda, baví mě pracovat s někým :)
16. Přivedeš lidi? - Určitě, mám plno kámarádů, kteří hrají csko, a chtěli by si zahrát JB :)
17. Zkušenosti s adminem? - Ano
18. Jak ovládáš admina AMX - tak 80-90%, nedá se říct, že umím vše.
19. Jsi vip na serveru (podmínka) ? - Ne, ale není problém koupit :)
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? - Ne, pokud budu vybrán, tak těch 100 bodu seženu :)
21. Už jsi udělal reklamu (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? - Ano :)
22. Něco o tobě ''životopis'' - Jmenuji se Aleš, bydlím na Moravě, hraji fotbal, jsem spolehlivý a rozumný.

Pěkný den přeje Rezna$_!.:

JURO
Takze Zdar halusky a halusaci :) xD
Takze kde chci prava ? je samozrejme ze na JB kedze to pisem sem xD.
IP samozrejme 95.80.218.58:27025 vole este ju umym i na spamet :D
Meno v hre H4LuSK4 :p
na webu sem asi JURO uz si nepamatam xD
v soutezi JURO
jo clenem sem jasna paka vole :D
psychostats neni takze nemam...
skusenosti s CS ty co tu so mnnou boli vedia ze docela dobre.
V buducnosti budu na serveroch ak budem mat naladu co je asi 2 az 5 hod mozna mene mozna vic podla toho co ako kedy kde.
OOdporucaju ma ... hm neviem mozno par ludi ale nesem si isty :D
proc prave ja no nevim asi pro to ze sem halusak ? :D kuli tomu ne proste je tady srańda a hotovo
co udelam pro GK ... nevim zeby COD a mozna i iny servr to jeste uvidim
kde urobim reklamu... povedzme skype a mozna jeste nekde.
preco chcem byt s vami.. sry ale trocha blba otazka pre mna no dobre proste je tu prca hlavne na JB
skusenosti s adminem-- skoro zadne keby daco zeptejte se tych co mne znali ako JURa HA na JB :D
jak ovladam amx.. nikdo neni dokonaly ale ja na 110% :D
vip nejsem aspon ted ne ale par krat sem latil pri testu spusteni vip a pod.
pocet bodu neco kolem 400-500
uz si udelal reklamu ... dost primitivni otazka kedze som pospamoval jedno forum tak ze ked som prisel nebolo ani jeden prispevok a teraz vsade aspon 400 :D
Takze neco o mne by ste chteli vedet ? jste si jisty ? no dobra takze jsem JURO alias H4LuSK4. Do toho kde bydlim vas nic. Adminem dokonca hlavnym adminem sem bil u vas na JB a tka isto sem delal par serveru ale to je uz par mesiacov do zadu a to by bolo asi vsetko
(ak chcete vedieť viac kliknite TU!) :D

The Pro1
1. EXTREME JailBreak
2.95.80.218.58.27025
3.T[h]E Pr[O]!
4.16
5.The Pro1
6.The Pro1
7.som
8.netuším :D :D
9.fúha dosť dobré(dúfam)
10.za aktivitu mi aj zobrali práva lebo som to nestíhal ale teraz ...asi 2 hodky denne
11.no neviem nepýtal som sa možno by sa niekto našie...T[h]E Pr[O]! ma odporučuje
12.tak tú istú otázku som si dával aj minule...asi preto lebo mám pekný usmev,dobrá povaha,...a tak dalej
13.no tak už na skype reklamu robím poprípade by som dokázal spraviť všetko normálne čo budete chcieť
14.asi ten skype,a potom to dám na fb a pokec
15.už som s vami bol poznám tu v pohode ludí
16.toto zaručiť 100% neviem ale budem sa snažiť aj keď ludí čo poznám buď hrajú niečo iné alebo nič takže...
17celkom slušne
18.80%l
19.tak zatial nie ale kúpim si keď budem admin mrk
20.100(sa mi zdá)
21.noo písal som kamošom aj prišli ale omrzelo ich o a reklamu to už je vyššie popísané
22.no asi tak to čo minule..Mám pekné meno Rišo, mám 2 nohy,ruky,hlavy.Hrávam veľa iných hier nie len Cs bývam v malom meste menom Šaľa aaaa mám brata ktorý mi stále robí nervy..ale mám ho rád aaa to je asi všetko :D :D
NE, nemysli si že dostaneš práva, když tam od prázdnin nehraješ.

Upravil/a Nicer960 dne 11-12-2012 20:38
S0m PrO mrk mrk

The Pro1
ako to vyzerá :D
S0m PrO mrk mrk

foxik
The Pro1 Nabudúce používaj tlačitko EDIT

Quentin
1.EXTRENE JailBrek
2. 95.80.218.58:27025
3.Moje jméno ve hře: Quentinek
4.Můj věk je 14 let
5.Můj nick na webu je stejný jako nick ve hře takže Quentin
6.Quentin ale do soutěže se nemůžu přihlásit tak bych třeba poslal 3x SMS abych aspoň nějak přispěl na server
7.Na Facebooku jsem si vás přidal
8.Nevím :D
9.Counter-strike 1.6 hraji už třetím rokem a mám spoustu zkušeností. Adminem jsem už několikrát byl a banovat umím přes Amxmodmenu ale i přes konzoli.
10.Již te´d je moje aktivita na serveru dosti velká ale určitě kdybych měl právat tak tam se asi ohodně delší dobu .
11.Doporučily by mne H4lusk4, Rico a pár dalších
12.Proč by jste měly vzít mě? Tak jsem na serveru docela dlouho pravidla znám rád radím lidem ale rád se i učím.
13. Co bych udělal pro GameKill?: Určité věci od hlídání serveru aby na něm nehráli chatři až po dělaní soutěží
14. Na steamu
15. Proč chci být s vámi? No portože se mi líbý provedení vašich serverů pluginy atd..
16. Lidi jsme přivedeli a přivádět budeme
17.Zkušenosti s adminstvím mám a určidě dosti postačující na Adminskou funkci, Adminem jsem byl už několikrát od Publicku až po Zombí.
18.Amx ovládám slušně jak sem již zmínil umím banovat i přes konzoli ale i přes amxmodmenu. "amx_ban jméno/steam id čas důvod"
19. VIP nejsem ale jak sem napsal ale budu si ho kupovat :)
20. totéž jako otázka předtím nejde si mi přihlásit tak bych třeba poslal 4x SMSku abych to vynahradil
21. Ano řekl jsem to kamarádům ve škola a dal si to i na skype
22. Jsem takoví obyčejný mladý kluk. Mám rád rychlé auta,motorky a vlastně asi všechno co má motor. rád něco naučím druhé a podělím se s nimi o své zkušenosti ale rád se i naučím polno nových a užitečných věcí. Sport provozuji jen jedan a tím sportem je jízda na koni. ve škole mě baví Matematika a Tělocvik
Kontakt: skype mirek.zach12
steam Quentinek

Tak a to by bylo asi vše s pozdravem Quentin

The Pro1
akože teraz nikdy nebudem mať šancu stať sa adminom? a nicer ty by si sa nemal ozývať lebo za posledný týžden si tam nebol ani raz
Tak určitě.
Upravil/a Nicer960 dne 18-12-2012 15:43
S0m PrO mrk mrk

The Pro1
ináč teraz nikdy nedostanem práva?
S0m PrO mrk mrk

Nugat
1.Práva - (kde) GAMEKILL EXTREME Jailbreak
2. IP serveru a PORT -95.80.218.58:27025
3.Nick ve hře - Nugat
4.Věk -17
5.Nick na webu - Nugat
6.Nick v soutěži - nugat problem je nemozem sa prihlasit na sutaz chybne heslo
7.Členem v ''gamekill players (na FB-podmínka)'' - Marek Nguyen
8.Psychostats - Najvačší psychopat .)
9.Zkušenosti s CS - CS hrajem velmi dobre Jb som hral na inych serverov
10.Budoucí aktivita na serveru denně - som kreativny mozem pomoct z lepšením servera a aj stránky mam nejake skusenosti z pracovaním PHP fusion ...
11.Reference - doporučují mě: ... som novy na serveri vela hračov nepoznám
12.Proč právě já? vlastne už som bol admin takže velmi dobre amx prikazy atd
13. Co udělám pro Gamekill? - Všetko čo bude pre zlepšenie stranky a serverov pozitivne.
14. Kde urobím reklamu -FB
15. Proč chceš být s námi? - Tento server a Váš team vyzera dsot priatelsky .
16. Přivedeš lidi? -Ano
17. Zkušenosti s adminem? -Velmi dobre ako som aj pisal
18. Jak ovládáš admina AMX - na 95 %
19. Jsi vip na serveru (podmínka) ? - Som.
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? mam problem s prihlasením..
21. Už jsi udělal reklamu (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? -ano ale len poslaním linkom a ip adresov ...
22. Něco o tobě ''životopis'' - Takže som študent ... 17 ročný .. rad hrám cs .. pracujem tiez s Adobe photoshop...illustrator ovladám to na 85 % tiež možem byt v tomto ohlade prínosny pre Vás . Som komunikativny rád pomožem každemu ..

DNAMiT GIGI
1.Práva - (kde) JailBreak
3.Nick ve hře -DNAMiT GIGI
4.Věk -15 let
5.Nick na webu -DNAMiT GIGI
6.Nick v soutěži -Nelze semi přihlasit i po 3. zaregistrováni na iny mail...
7.Členem v ''gamekill players (na FB-podmínka)'' -Ano Roman Czepiec
8.Psychostats -18
9.Zkušenosti s CS -Cs hraju 4 roky,Jb 2 roky
10.Budoucí aktivita na serveru denně +/- 4 hodiny
11.Reference - doporučují mě: FAP|FairPlayGame>Repete,FAP|Mr.R!co no a další co mně znají...
12.Proč právě já? -Mám menší skušenosti s adminstvím na jailu no a inak protože chci využit situace když je nábor
13. Co udělám pro Gamekill? -seženu nové lidi a budu se starat o server aby běžel bez problému
14. Kde urobím reklamu -Facebook skype škola kámoši
15. Proč chceš být s námi? -Protože jsou tady super lidi dobrý kolektiv a je tady sranda
16. Přivedeš lidi? -Samozřejmně taky že už se stalo
17. Zkušenosti s adminem? -Ano ale jen na menším serveru od kamaráda denně chodilo kolem 10 lidi na server víc ne...
18. Jak ovládáš admina AMX -Tabulku rozhodně a manuální příkazy nejsem natom nejhůř
19. Jsi vip na serveru (podmínka) ? -ANO
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? Nejde se mi přihlásit můj největší problém a žáden admin mi nemá jak pomoct ):
21. Už jsi udělal reklamu (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? -ANO
22. Něco o tobě ''životopis'' - Jmenuju se Roman Czepiec pocházím z česka přímo z Třince no jsem trochu závislák na PC :D a inak si žiju a hraju ... Díky aspon za odpověď
Nevim, proč se ti nejde přihlásit, mně to jde v pohodě. Až budeš mít 100 bodů, napiš znovu.
Upravil/a Nicer960 dne 25-12-2012 00:02

DNAMiT GIGI
DNAMiT GIGI napsal:

4.Věk -15 let
6.Nick v soutěži -Nelze semi přihlasit i po 3. zaregistrováni na iny mail...Skuste taky DNAMiT GIGI..ale bohužel piše mito heslo neplatné...(kdyžtak dík za radu )
8.Psychostats -18
11.Reference - doporučují mě: FAP|FairPlayGame>Repete,FAP|Mr.R!co no a další co mně znají...
12.Proč právě já? -Mám menší skušenosti s adminstvím na jailu no a inak protože chci využit situace když je nábor
13. Co udělám pro Gamekill? -seženu nové lidi a budu se starat o server aby běžel bez problému
15. Proč chceš být s námi? -Protože jsou tady super lidi dobrý kolektiv a je tady sranda
17. Zkušenosti s adminem? -Ano ale jen na menším serveru od kamaráda denně chodilo kolem 10 lidi na server víc ne...
18. Jak ovládáš admina AMX -Tabulku rozhodně a manuální příkazy nejsem natom nejhůř
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? Nejde se mi přihlásit můj největší problém a žáden admin mi nemá jak pomoct ):
22. Něco o tobě ''životopis'' - Jmenuju se Roman Czepiec pocházím z česka přímo z Třince no jsem trochu závislák na PC :D a inak si žiju a hraju ... Díky aspon za odpověď

D3VIL
1. EXTREME JailBreak
2. 95.80.218.58.27025
3. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
4. 11
5. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
6. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
7. ano
8. neznamo
9. hraju CS 3 roku takze ano :-D
10. pul dne
11. machr,Boris
12. som spolahlivý banujem cheaterov a robim videa budem davat pozor na
13. budu dohlizet na dodrzovani dobrych mravu na serveru
14. na facebook skype ICQ atd
15. nebot mate dobre adminy hrace servery a ste muj polovina CSKA
16. ano us sem dovedl RevCrew atd a hodlam v tom pokracovat
17. ano bil sem adminem na Gmaesites a Kotelna 3 roki
18. tak 95%
19. chytsam se na to
20. som pocitacovi maniak :D . mam dres Ultra killer :D
kondom

D3VIL
1. EXTREME JailBreak
2. 95.80.218.58.27025
3. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
4. 11
5. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
6. |vrtaCky|*ThRxY-Hectssssss xD
7. ano
8. neznamo
9. hraju CS 3 roku takze ano :-D
10. pul dne
11. machr,Boris
12. som spolahlivý banujem cheaterov a robim videa budem davat pozor na
13. budu dohlizet na dodrzovani dobrych mravu na serveru
14. na facebook skype ICQ atd
15. nebot mate dobre adminy hrace servery a ste muj polovina CSKA
16. ano us sem dovedl RevCrew atd a hodlam v tom pokracovat
17. ano bil sem adminem na Gmaesites a Kotelna 3 roki
18. tak 95%
19. chytsam se na to
20. som pocitacovi maniak :D . mam dres Ultra killer :D
kondom

JaDraN
1. Extreme Jailbreak
2. 95.80.218.58:27025
3. JaDraN
4. - 13
5. JaDraN
6. - JaDraN
7. - Ano Josef Chosé Malecký
8. - 13
9.- 4 roky hraju cs 2. admin sem byl
10- 3-4 hodiny
11. - doporučují mě: FAP clan :D
12. - Sem na tomto serveru kazdy den a bavi me
13. - Vše uz sem jim dal 20 kč
14. - Na FB SKYPE atd (icQ)
15. - Ste uzasny
16.- klidne 50 lidi
17. - ano jak sem uz psal
18. J - Dá sa :D
19. - ANO
20. - mam 1400 bodu
21. (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? - ANO
22. - Sem 13 lety chomutovak s adminskym snem

]

DNAMiT GIGI
DNAMiT GIGI napsal:

4.Věk -15 let
6.Nick v soutěži -Nelze semi přihlasit i po 3. zaregistrováni na iny mail...
8.Psychostats -18
Nevim, proč se ti nejde přihlásit, mně to jde v pohodě. Až budeš mít 100 bodů, napiš znovu.

No mám už 3založené účty a nelze se přihlásit jestli byste mi mohli nějaky vytvořit a dát mi ho s 0 body byl bych rád jinak fakt nevím co mám ělat mám účty DNAMiT GIGI,DNAMiTs GIGI,DNAMO GIGI a na žádny se neda přihlasit nevím proč. Díky

BabyTroll
1.Práva - (kde) - Jailbreak
2. IP serveru a PORT - 95.80.218.58:27025
3.Nick ve hře - FAP |BabyTroll
4.Věk - 14
5.Nick na webu - BabyTroll
6.Nick v soutěži - 25 nebo 24 teď nevím.
7.Členem v ''gamekill players (na FB-podmínka)'' - Jsem členem skupiny gamekill players
8.Psychostats - 25
9.Zkušenosti s CS - CS hraju docela dlouho, znám poměrně dobře AMX příkazy.
10.Budoucí aktivita na serveru denně - Každý den 3-6 hodin.
11.Reference - doporučují mě: Nikdo mě nedoporučuje.
12.Proč právě já? - Protože mě to tam baví, umím komunikovat s lidma a nebaví mě ti hackři, nebo ti co dávají MFK, proto bych chtěl být adminem
13. Co udělám pro Gamekill? - Všechno co bude zapotřebí.
14. Kde urobím reklamu - Facebook, škola a Skype.
15. Proč chceš být s námi? - Dobrý admin team, znám Jail na zpaměť, a jak jsem už říkal, nechci aby tam byli nějací malý děti, co si užívají na hack programech.
16. Přivedeš lidi? - Už se stalo, ale klidně ještě přivedu.
17. Zkušenosti s adminem? - Ano, na fun-aréně deathrun jsem byl admin...
18. Jak ovládáš admina AMX - Poměrně ano.
19. Jsi vip na serveru (podmínka) ? - Ano
20. Počet bodů v soutěži (podmínka 100bodů máš ano/ne) ? - asi ano.
21. Už jsi udělal reklamu (přivedl kamarádi/spolužáci/lidi/kontakty) ? - Ano
22. Něco o tobě ''životopis'' - Ahoj, Jmenuji se Lukáš Juřík, pocházím z Jirkova (Ústecký kraj), moje koníčky jsou: hraní na PC (závislák) a posilování, jinak snažím se žít a užívat si.

Přejít na fórum:

Facebook
Statistiky
Aktuálně online návštěvníků:0
Počet registrovaných členů:1437
Nejnovější člen:HendriksonP

Rekordní počet online uživatelů:268

Graf návštěvnosti za posledních 24 hodin
pollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpoll
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

18-09-2018 22:08
casino games free <a href="https://onlin
ecasinodd.com/">bova
da casino</a> free online casino games <a href="https://onlin
ecasinodd.com/">holl
ywood casino</a>

18-09-2018 22:05
free casino games slot machines <a href="https://onlin
ecasinodd.com/">gsn casino games</a> bovada casino <a href="https://onlin
ecasinodd.com/">virg