Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!

Gamekill.cz

counter strike

counter strike 1.6

Status serverů
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status
GAMEKILL EXTREME JAILBREAK 185.2.42.58:27025 Offline
Gamekill Minecraft (development - white-list) 185.2.42.58:25565
Gamekill.cz | Only D2 83.167.253.145:27030 Offline
Copyright © Polk077
Číst diskuzi
gamekill.cz CZ/SK » GAMEKILL SERVERY COUNTER STRIKE 1.6 » Stížnosti na Adminy
 Vytisknout diskuzi
Stížnosti na Adminy
foxik
Tu píšte iba Stížnosti na Adminy
EDIT: Bez důkazu se stížnost zamítá/ignoruje !!

Upravil/a Nicer960 dne 16-12-2012 08:38

ALF - Waaa
Dobrý deň, takže sťažujem sa na adminov
Dumbass, *Reyko*, T[h]e P[r]o(neviem jak to má napísané) z nasledovného dôvodu:
Dňa 23. augusta v ranných hodinách som bol na servery GAMEKILL JAILBREAK, bol som u CT. v pohode som si hral, minimálne 30 kôl...
až keď ma raz zabili, tak som išiel do spectu(normálny spect po vašej smrti) a hneď mi tam hodilo hráča Paul... normálne som ho sledoval, len tak čiste z náhody, a pozeral som sa ako jedno CT zabil cez stenu a potom aj to druhé...Vtedy som mu začal písať,, že je cheater, on sa na tom iba smial... a bolo to jasne vidieť že má WH. Potom ďalšie kolo nás všetkých pozabíjal, a potom zabil plajstadiona(svedok že Paul je cheater), ktorý ho hneď na to kickol(samozrejme predtým ako ho zabili som mu písal, ale neveril mi resp. nepočúval čo mu hovorím alebo píšem)... Taktiež druhý svedok je THE PRO, ktorý vie o tom že je Paul cheater, aj mu to písal... Ale sťažuejm sa naňho, preože napriek tomu že vie že je cheater, nedal mu aspoň kick(keď že nevie dať BAN)...potom začala druhá mapa, kde už prišiel Dumbass(keďže vie dávať BAN tak som sa na ňho hneď obrátil) ale on mi napísal že ho pozná takže mu BAN nedá, aj napriek tomu že je cheater... potom prišiel *Reyko*, ktorému som taktiež písal, ale to je takisto jeho kamarát, čiže zase nič... tak som sa veľmi nahneval, a je pravda že som tam kúsok ponadával(priznávam sa)... a hneď na to som dostal BAN od *Reyka* na 3 hodiny...

Takže týmto chcem poďakovať za ochotu adminov, že ma vypočuli keď som chcel len pomôcť, a tým bolo nahlásiť cheatera !
Takže sa sťažujem na NEPROFESIONÁLNY prístup od ADMIN TEAMU... ale čo vám tu budem písať, Hl. admini dávajú práva hocikomu tak tu to máte :)

Takže ďakujem za BAN :) a dúfam že im všetkým trom sťiahnete práva(aj keĎ viem že sa to nestane mrk)

Prosím vás nezmažte mi tento TOPIC
Ďakujem

S pozdravom ALF
Wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.com
ALF - Waaa
nie, tak ospravedlnujem sa, BAN mi dal Dumbass
sorry za Double Post :)
Wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Reyko
Po 1. :) Paul je moj naj nepriatel ktoreho neznašam ... 2 .ja ti nedal ziaden ban tak klud .. tak si to kus rozmysli .. ALFE..ale v pohode je mi to fuk stazuj sa .. :D vymyšlaš si az to boli :D
:)

Domino
Podľa mňa píše pravdu, určite by si take niečo nevymyslel.

Monca
ak si alf nezabudol dať tabletky :D tak si tiež myslím že si to nevymyslel
SK

ALF - Waaa
dík za podporu :) tabletky už neberiem lebo už som prestal kričať, iba občas si zakričím, ale to už poriadne :D

ALF - Waaa
keby som vedel kde najdem v zložke CS chat, tak vám to sem skopírujem, a videli by ste čo som písal im 3 a aj čo oni mne :)

Domino
Dá sa to nájsť na FTP.

ALF - Waaa
Domino prečo si odišiel keĎ sa to riešilo ? ved si tam mal 2 svedkov ! a obidvoch ADMINOV !
Upravil/a foxik dne 23-08-2012 18:57

Domino
Prepáč, ale vyplo mi bohužial internet.

Chlapcek
Ako 1.sem bude pisať len ten koho sa to tyka.2.Toto nieje dyskuzne forum ale sťažnosť na admina.3.Riešiť to bude HA admin ktory to ma na starosti.Spamovanie fora alebo komentov sa bude riešiť banom !
I am Chlapcek = I am Skill :D :D

ALF - Waaa
Fuuj, tak toto bolo velmi trapne... mrk
Tak za 1. Rob nieco s gramatikou
A za 2. Ty niesi admin na stranke tak co tu trapošíš :)

ALF - Waaa
Dobrý deň

Do predu sa ospravedlňujem, že opäť podávam sťažnosť ja :/
Hráč na ktorého sa sťažujem: GK.cz| f1dget (neviem ako to má napísané)

Môj svedok je Dumbass(admin)

Dňa 31.8.2012 okolo 11 až 12 hodiny som hral na Gamekill JB s Dumbassom. Boli sme u T. Pri CT bol hráč Labtec(cheater s WH a AB) Vždy nás pozabíjal na 1 až 2 rany a skoro vždy headshot ! Určitte to nebola náhoda! Dumbass ho kickoval niekoľko krát, kedže nevie dať BAN... Taktiež dal Labtec veľa krát FK... Stále mal zapnutée WH a AB... potom prišiel F1dget, ktorému hneď začal Dumbass písať nech mu dá BAN, potom sa sa k nemu pripojil aj ja, ale neurobil tak. A pritom mal viacerích svedkov a k tomu bol medzi nimi jeden admin ktorý je na servery oveľa dlhšie admin ako Fidget !
Takže týmto chcem poprosiť o sťiahnutie práva adminovi F1dget, za neadekvátny prístup k problému, pri ktorom mal očitých svedkov...

Ďakujem

Nicer960
1. Neměl sem důkaz a ty si mi ho nechtěl dát tak sem mu nemohl dát ban bez důkazu
2. Něco je s banlistem.. Důkaz: http://steamcommu...7513144646
cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/LEGO-Minecraft-Logo1.jpg

ALF - Waaa
ale si tam mal dvoch svedkov tak tu nevypravaj o dokaze

Nicer960
Já tě žádal o důkaz (demo), a ty "ne, dej mu ban nedám ti důkaz, jestli mu nedáš ban jdu dát stížnost na web." A navíc se má ban dávat na týden za 1. cheatovaní (omlouvám se, zapomněl sem na to) ale pořád mi chybí to demo... Svědek může lhát, demo nikoliv
cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/LEGO-Minecraft-Logo1.jpg

JURO
JURO napsal:

Nicer960 napsal:

1. Neměl sem důkaz a ty si mi ho nechtěl dát tak sem mu nemohl dát ban bez důkazu
2. Něco je s banlistem.. Důkaz: http://steamcommu...7513144646

ALF - Waaa
fidget ja sa ospravedlnujem ale ja nerozumiem po cesky :/

ALF - Waaa
neviem co je nikoliv:/

Přejít na fórum:

Facebook
Statistiky
Aktuálně online návštěvníků:0
Počet registrovaných členů:1494
Nejnovější člen:lukyamikhailk

Rekordní počet online uživatelů:268

Graf návštěvnosti za posledních 24 hodin
pollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpoll
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-11-2018 02:56
<p><div style="clear:both; text-align:center"><i
mg alt="GV_Delta_villa
s_room,yellow,wood
,furniture" src="https://images
.freeimages.com/im
ages/large-preview
s/485

09-11-2018 19:29
<a href="https://youtu
bebaixar.fun/watch
?v=D4yA9VKZ6Fs">AQUE
LE QUE ESTIVER SEM PECADO ATIRE A PRIMEIRA PEDRA</a><br />PALESTRANTE SR. ANTГ”NIO. PALESTRA REALIZADA EM 17.

09-11-2018 09:02
<a href="https://youtu
bebaixar.fun/watch
?v=P8poSMTI0dU">Vito
r Kley & Bruno Martini - Morena (ГЃudio Oficial)</a><br />Subscribe: http://bit.ly/1ghR
Zzc Vitor Kley &

08-11-2018 22:17
I'm looking for some good information to start with cryptocurrency. I'm a newbie and i dont know were to find some legit information. Can anyone send me some good website plz? thx [ur

08-11-2018 15:11
Как сорвать джекпот в одночасье
без особого труда - тайны выигрыша. Джекпот MEGAMILLIONS достиг рекордных
значени

Anketa
Nejoblíbenější server hlasujte prosím !

Zombie
Zombie
20% [36 Hlasy]

Deathrun
Deathrun
5% [9 Hlasy]