Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!

Gamekill.cz

counter strike

counter strike 1.6

Status serverů
Název serveru IP Adresa Mapa Hráčů Status
GAMEKILL EXTREME JAILBREAK 185.2.42.58:27025 Offline
Gamekill Minecraft (development - white-list) 185.2.42.58:25565
Gamekill.cz | Only D2 83.167.253.145:27030 Offline
Copyright © Polk077
Číst diskuzi
gamekill.cz CZ/SK » GAMEKILL SERVERY COUNTER STRIKE 1.6 » Stížnosti na Adminy
 Vytisknout diskuzi
Stížnosti na Adminy
zimi13
Dobrý den,stažujem sa na admina Mko. na servery GAMEKILL EXTREME JB Jail_formula preto,lebo my dal ban za 1 TK! za ktorý som sa hned ospravedlnil a nemohol som zato ze som cúval s formulou a nahodou som zabil hráča a hned som sa ospravedlnil a potom prisiel Master s formulou a dal 3 TK a ja som dal len 1 pos**** TK na ktorý som sa hned ospravedlnil a dal my ban na 1hodinu ako aj R1 masterovy ktorý dal 3TK a ja 1TK.Preto som podal túto stažnosť lebo mne ked dajú TK tak nemaju ban len kick a niekedy s toho nemajú nič a preto ma to nasralo.Neprosím o unban ale o to aby sa Mko. spametal začo dava bany ked v pravidlách je,že ked niekto da FK alebo TK tak sa ospravedlní a na druhý krat ked to ešte raz spraví tak vtedy mu treba dat ban a nie ked mu dam 1krát TK za celú tu dobu co hrám JB tak hned my treba dat ban... hnev

Prepačte za moju gramatiku :)

Mici
Banuju podle stylu Nicera.. 1TK=ban. R1 s tím má svoje zkušenosti, a to dostal na několik hodin. Ale on to vzal normálně, a přečkal to.
Jojo, zde je vidět že to asi nedokážeš emocionálně unést. RAGE KID.
Pobreč si chvilku, pak se ti uleví :3.
BTW: tento text nademnou obsahuje 3 věty. dekuji

zimi13
niesom kid len ked oni mne daju TK tak oni ban nedostanu a ked dam ja 1 Tk tak dostanem vies len to ma nasralo

DLDde
Ahoj chcel by som podať sťažnosť na admina "cuz I ' m Mko" . Riešilo sa či som mu dal FK . Uznal som že to nebolo celkom premyslené ale povedal som mu že mu FD dám ... ale potom dostal od simona pokyn že mal isť do sklenika.. on si tam skackal okolo a dal som mu kil .. potom mi tam vyskočí že mám BAN .. a ešte ktomu pridal povýšeneckú poznámku: "uži si to". V pravidlách píše že keď dá CT kil má sa ospravedlniť a dať dalšie kolo VD hráčovi alebo keď sa to bude opakovať má ho prehodiť k T . Ja som to uznal a povedal že mu VD dám. Asi si nemohol odpusiť pre jeho veľké ego mi dať ban. Pre takú hlúposť a ešte aby toho nebolo málo *** Vojacek killed cuz I'm Mko. with a headshot from deagle ***
S pozdravom ::DLD::de
PS: čakám na vyjadrenie admina + ospravedlnenie

zimi13
DLDde moja reč presne to si napisal čo som ja napisal stažnost :D:D (Nehovorím že si to kopíroval ale vystihol si to čo som ja v stažnosti :) )

Přejít na fórum:

Facebook
Statistiky
Aktuálně online návštěvníků:0
Počet registrovaných členů:1413
Nejnovější člen:asisuhuq

Rekordní počet online uživatelů:268

Graf návštěvnosti za posledních 24 hodin
pollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpollpoll
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

28-08-2017 20:21
žije tu ještě někdo? cs.minet? :D

22-09-2014 17:43
Kedy bude zombie?.. sok

15-02-2014 16:25
Tešim se na vas..:* hojdacka

20-11-2013 15:47
Zdravím co se stalo - všecko přestalo fungovat ? dělá se na nápravě ? D:

30-08-2013 14:08
ohnostro